Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Duże Krówno - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Trzebciny

Trzebciny(Duże Krówno + 14 km)

239 000 zł3 581 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mirela Barwińska E-mail:   Telefon:   Chciałabym zaprezentować Państwu piękną działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubichowo

Lubichowo(Duże Krówno + 18 km)

99 000 zł801 m² 123,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 801 m oraz 833 m w Lubichowie. Zamieszkaj tam, gdzie zaczyna się spokój - działka budowlana 801 m oraz 833 m w sercu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Wygonin

Wygonin(Duże Krówno + 25 km)

290 000 zł2 092 m² 138,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka w centrum lasu, w otoczeniu przyrody, na terenie Parku Krajobrazowego Borów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Lipy

Lipy(Duże Krówno + 25 km)

575 000 zł6 378 m² 90,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,63 ha przy lesie w pięknych sielskich Lipach. Możliwość przeznaczenia pod zabudowę po uzyskaniu warunków zabudowy, z dostępem do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wybudowanie

Lubichowo(Duże Krówno + 18 km)

117 018 zł1 182 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, w odległości 300 metrów od jeziora Lubichowskiego. Działki znajdują się na terenie byłej szkółki roślin, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mościska

Mościska(Duże Krówno + 21 km)

168 525 zł2 247 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, bardzo atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Mościska. Mościska - wieś kociewska w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra(Duże Krówno + 23 km)

149 000 zł1 229 m² 121,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zielona Góra. Zielona Góra - wieś kociewska w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Cekcynek

Cekcynek(Duże Krówno + 24 km)

82 000 zł1 217 m² 67,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Powierzchnia: 1217 m2 Wymiary: 19 m x 65 m Kształt: prostokąt Teren działki: płaski, pochyły Ogrodzenie: nie Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: nieutwardzony Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Osowo Leśne

Osowo Leśne(Duże Krówno + 16 km)

267 825 zł3 571 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej położonej w miejscowości Osowo Leśne - gmina Lubichowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Kurcze

Kurcze(Duże Krówno + 14 km)

434 000 zł6 548 m² 66,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tylko u Nas! Malowniczo położone działki w otulinie lasu!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Duże Krówno

Duże Krówno,pomorskie

98 000 zł5 145 m² 19,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaję przepiękne działki budowlane w Borach Tucholskich, na obrzeżach wsi borowiackiej. Działki z linią brzegową rzeki Prusiny. Każda działka budowlana posiada decyzję o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki Duże Krówno

Włącz powiadomienia